Rookmogelijkheid met verwarming

door 5 januari 2016

Het bestuur stelt het op prijs als u voor uw rookbehoefte van de rookruimte bij de achteringang van het clubhuis gebruik maakt en niet meer aan de voordeur gaat staan. Deze laatste plek is erg “bezoekers”-onvriendelijk. De bezoekers moeten door de rook naar binnen en de diverse rokende personen beperken tevens de toegankelijkheid van ons clubhuis. De asbakken etc zijn hier verwijderd.

Bij de achteruitgang van ons clubhuis is een rookmogelijkheid met verwarming, verlichting en onderdak en er is ook een asbak aanwezig.

Eventueel kunt u ook gebruik maken van de overdekte ruimte waar normaal de golftassen geparkeerd worden. (links van de ingang van het clubhuis).

Het bestuur verzoekt u tevens, zowel hier als in de baan, geen peuken op de grond te deponeren.

Pin It on Pinterest

Share This