Recepten van topgolfers

door 28 juni 2019

Al geruime tijd komt er in iedere Evergreen een recept van JUIST! catering waar u thuis mee aan de slag kunt. De Evergreen is echter een blad gemaakt door onze leden voor onze leden en in dat kader gaan we proberen of we een aantal leden bereid krijgen om hun favoriete gerecht te delen met onze leden.

De bedoeling is dat ik bij u thuis op bezoek kom om het verhaal achter het gerecht aan te horen en de mens achter de golfer wat beter te leren kennen. Indien gewenst kunnen we samen het gerecht bereiden. Dit laatste is geen verplichting, maar wie weet kunnen we er samen een verrassende draai aan geven of kijken naar de mogelijkheden voor een mooie opmaak. Van dit alles kunnen we dan een mooie reportage maken die we middels de Evergreen kunnen publiceren.

Alle gerechten komen hiervoor in aanmerking, dus niet alleen die van een hoogstaand of technisch moeilijk niveau.

Geinteresseerd? Stuur een mail naar info@juistcs.nl onder vermelding van ‘recepten van Topgolfers’en ik neem z.s.m. contact met u op om een afspraak te maken.

Walter van de Wassenberg

Pin It on Pinterest

Share This