Die‑es

door 30 augustus 2019

Het fonetisch geschreven woord dies (Latijn voor dag). Een, met name in de studentenwereld, veelgebruikt woord om de (ver)jaardag te vieren (dies natalis). Omdat wij dit jaar al weer dertig jaar jong zijn geworden, vieren wij dat in de diesweek.
Oorspronkelijk was dat begin juni (1 juni1989), maar dat werd later, om praktische reden, verplaatst naar de eerste week van september. Deze week beginnen we zondag 1 september met de familiedag en nodigen de heren van onze club op 5 september hun vrienden uit.

De Jan Rommebus

Zondag 8 september sluiten we af met een schildjeswedstrijd, namelijk om de Jan Rommebus. Die Rommebus relateert aan en is geschonken door Jan Romme, voorzitter van 1990 tot 1996. Hij is degene geweest die onze club op de golfkaart van Nederland heeft gezet. Van 9 holes par-3 rond de hockeyvelden in 1989 tot een volwaardige 9 holes baan in 1996.

Als hommage aan Jan spelen we daarom nog steeds om de Jan Rommebus een traditie die hopelijk nog heel lang in ere zal worden gehouden.

Tot ziens op 8 september onze dertigste verjaardag.

Hein Ottenheijm

Pin It on Pinterest

Share This