Nieuwsbrief Jeugdcommissie

door 10 mei 2021

In deze nieuwsbrief:

 • Uitslag seizoen opening 17 april 2021
 • Doe mee op 21 2021 met de jeugdactiviteit
 • Agenda jeugdwedstrijden
 • Nieuwe Par-3 Oefencircuit met scorekaart
 • Wie komt de Jeugdcommissie versterken?

Uitslag Jeugd Openingswedstrijd – 17 april 2021

Oorspronkelijk stond de openingswedstrijd voor 10 april 2021 op het programma. In verband met het slechte weer hebben we de wedstrijd een week verzet.

 1. Nieck Buys 25
 2. Tijn Koenen 19
 3. Thomas Buys 17
 4. Mats van Ham
 5. Loek Mooren *birdie op 8
 6. Daan van Leeuwen
 7. Yash Jagesar
 8. Puck Bogaers
 9. Fenno Klawer * birdie op 2
 10. Pim van Leeuwen

Doe mee de HGC Jeugdgolfwedstrijd

Op vrijdag 21 mei 2021 organiseren we weer een jeugdgolfwedstrijd over 9 holes. De start is om 18.00 uur. Voor jeugdspelers die nog geen baanpermissie hebben is er een programma rond de driving-range met het Par-3 oefencircuit. Als je nog geen HCP 54 hebt, vragen we om een van je ouders of een ander familielid op te geven die op 21 mei de Jeugdcommissie komt ondersteunen. Schrijf je in via de e-Golf4u app of stuur een e-Mail aan jeudcommissie@hgc-overbrug.nl

Hoe je de e-Golf4u app op je telefoon kunt zetten staat in de eerste nieuwsbrief van 2021. 

Agenda Jeugdgolf HGC ‘Overbrug’ 2021

De Jeugdcommissie heeft de volgende wedstrijden voor jullie gepland:

 • Vrijdag 21 mei 2021 18.00 uur – 9 holes
 • Zaterdag 19 juni 2021 15.00 uur – 9 holes
 • Vrijdag 9 juli 2021 18.00 uur – 9 holes
 • zaterdag 14 augustus 2021 15.00 uur – 9 holes
 • Zondag 12 september 2021 HGC Jeugdbokaal vanaf 11.00 uur (nader bericht volgt)
 • Vrijdag1 oktober 2021 18.00 uur – 9 holes

Zet dat vast in je agenda!

 

 

Nieuw: Par-3 Oefencircuit

Naast de driving-range is een Par-3 Oefencircuit waar je het korte spel kunt oefenen en waar je wedstrijdjes kunt spelen. Denk wel aan de veiligheid. Zie de spelregels op de scorekaart. Het Par-3 Oefencircuit bestaat uit 6 afslagpunten op 30, 20, 40, 50 en 60 meter. De score is afhankelijk van je handicap.

Scorekaart Par-3 Oefencircuit

De Jeugdcommissie heeft samen met onze pro’s een scorekaartje gemaakt, zodat het Par-3 Oefencircuit in een wedstrijdvorm kan worden gespeeld. Uiteraard niet alleen voor de jeugdleden beschikbaar, maar voor alle gebruikers van de oefenfaciliteiten. Deze scorekaarten liggen op de driving-range en bij de pro’s.

Wie komt de Jeugdcommissie versterken?

Het aantal jeugdleden van onze club is het afgelopen jaar flink gegroeid naar inmiddels meer dan 40 jeugdleden in de leeftijd tussen 7 en 21 jaar. Om bestaande activiteiten te kunnen blijven verzorgen en mogelijk ook nieuwe activiteiten te kunnen organiseren is de Jeugdcommissie op zoek naar versterking. Ben jij die ouder of die sportvrijwilliger die mee wil doen om voor onze jeugd leuke activiteiten te organiseren? De tijdsinvestering is beperkt.

Interesse? Neem contact op met een van de leden van de Jeugdcommissie.

Veel golfplezier

Heb je vragen stuur ons dan een e-Mail of app bericht. We wensen je een heel fijn golfseizoen en graag tot ziens bij de opening op zaterdag 21 mei 2021

De Jeugdcommissie,
Leon Buijs
Ben van Lieshout
Eric van de Kerkhof
jeugcommissie@hgc-overbrug.nl

Eerdere nieuwbrieven staan op de website www.hgc-overbrug.nl .
Log in en kijk onder commissies > Jeugdcommissie > nieuwsbrief.

Sponsoren

 • GW Storage
 • Engelbert Obers
 • Pete Norman
 • Rijn Schellekens
 • Bart Spoormakers
 • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This