HGC Overbrug Golf Experience

door 12 augustus 2021

Zoals in een reeds eerdere mailing aangegeven gaan we dit jaar onze leden nadrukkelijk betrekken bij onze gezamenlijke zoektocht naar potentiële nieuwe leden. Hiervoor organiseren we op zondag 26 september a.s. de HGC Overbrug Golf Experience.

Klik op de poster om direct naar de aanmeldpagina te gaan!

9-holes samen golfen

Leden van onze vereniging kunnen deze dag een ‘niet’ lid uitnodigen om samen 9-holes te komen golfen (de focus hierbij ligt op golfers m/v uit Helmond en omringende dorpen). Op deze manier kan de gastspeler ervaren hoe fijn het is om op onze baan te golfen maar zeker ook kennismaken met ons gezellige clubhuis en mooie verenigingsleven. Dit alles natuurlijk met als doel een flink aantal van deze gastspelers, als nieuw lid, aan onze vereniging te binden.​

De spelvorm wordt later bepaald en is afhankelijk van het aantal inschrijvingen. Het uitgangspunt is Texas Scramble, om de kracht van het ‘samen golfen’ extra te benadrukken.​

Gezamenlijke golfclinic

Indien de gastspeler nog niet in het bezit is van een geldig GVB dan kunnen jullie samen inschrijven voor een golfclinic. Ook hier is het uitgangspunt weer dat er samen deelgenomen wordt aan het event. Een prachtig moment dus om uw buurvrouw, vriend of familielid kennis te laten maken met de golfsport, HGC Overbrug en niet te vergeten onze fantastische golfpro’s.

Klik op de poster om direct naar de aanmeldpagina te gaan!

Wij hopen jullie en jullie gasten in grote getalen terug te zien tijdens deze bijzonder leuke en sportieve dag.
Namens het bestuur,
W. vd Wassenberg

Pin It on Pinterest

Share This