Noodkreet, help ons, verzoek…

door 9 november 2021

Redactioneel…

Het jaar loopt al weer ten einde. De dagen worden korter, het weer wisselvalliger en de temperatuur lager. Aan het einde van het jaar kijken we ook altijd terug, zo tegen het naderende einde met zijn feestdagen. Dat geldt ook voor de redactiecommissie van de Evergreen. We hebben dit jaar in een eerder redactioneel stukje een beroep gedaan op de leden van onze club om de redactie te komen versterken.
Nieuw bloed, nieuwe energie en vooral nieuwe ideeën zijn zeer welkom. Reacties zijn niet ontvangen en de gewenste uitbreiding bleef uit. Onze hoop is nu gevestigd op 2022, een jaar waarin met name de ledenaanwas van dit jaar kan worden verzilverd met ook nieuw bloed in de commissies.

Er is meer

De rubrieken in ons clubblad raken uitgeput. Zo hebben wij bijvoorbeeld geen nieuwe kandidaten meer voor de rubriek ´Er zit muziek in onze club’. Zouden we iemand vergeten zijn dan rekenen wij op de hulp van een van de leden die zichzelf beschikbaar stelt of die ons kan wijzen op een ander lid dat we een interview kunnen afnemen. Ook willen we aandacht besteden aan leden die naast de golfsport een andere bijzondere hobby hebben. Laat het ons weten en wij maken een afspraak. Ook andere suggesties voor interessante artikelen nemen we graag over.

Andere wensen voor 2022

Aan het begin van het nieuwe jaar worden ook altijd nieuwe voornemens gemaakt. Ik wil u daarbij helpen:

 • De heren zetten voortaan hun pet af in het clubhuis.
 • Naast de heren harken ook de dames voortaan de bunkers aan.
 • Pitchmarks worden voortaan zorgvuldig hersteld.
 • Ready golf is vaker het uitgangspunt, zodat de snelheid in de baan wordt verbeterd.
 • Afval wordt zorgvuldiger in de daarvoor bedoelde bakken gedeponeerd.
 • Coronaregels worden, zolang dit nodig is, gerespecteerd.
 • Het WHS systeem is bedoeld voor alle deelnemers aan wedstrijden met een handicap van 54 of minder:
 • We noemen rood niet meer de damestee en heren slaan niet per definitie af van geel.
 • Er wordt tijdens het spelen niet langer geschreeuwd, waardoor hier op andere holes last van wordt ondervonden.
 • Tenslotte, bedenk dat er voor de uitvoering van taken binnen onze vereniging altijd behoefte is aan vrijwilligers.

Ik weet zeker dat deze lijst nog verder aangevuld kan worden. Suggestie: laat het mij weten op mijn e-Mailadres. Dat geldt ook indien je onze redactie op enigerlei wijze wil komen versterken.

Ik wens iedereen fijne feestdagen, al is dat misschien nog wel wat vroeg.

​Voorzitter redactiecommissie Evergreen,
Fons Jacobs

Sponsoren

 • GW Storage
 • Engelbert Obers
 • Pete Norman
 • Rijn Schellekens
 • Bart Spoormakers
 • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This