De jaarlijkse Vossenjacht

Door de Evergreen |
 18 oktober 2024

Dinsdag 8 oktober was het weer tijd voor de jaarlijkse Vossenjacht! Met perfect golfweer en een fijne sfeer in de flight was het een dag om niet snel te vergeten.

Margret van Dijk (r)

Zeker toen na afloop bleek dat de vos bij mij in de flight zat. Christien Jacobs had haar identiteit als vos op slinkse manier verborgen weten te houden en ook mijn flightgenoten Conny Clarijs en Hanneke Grufman hadden niets in de gaten.

Ook na afloop was het gezellig en onder het genot van een kip-pasteitje werd er nog nagepraat. De verrassing was groot toen ik als winnaar van Henriëtte van Dongen het door haar gedoneerde beeldje van de vos in ontvangst mocht nemen. Een dikke dankjewel aan de damescommissie voor de organisatie en natuurlijk aan mijn medespelers. Ik ga mijn best doen om volgend jaar deze titel te verdedigen.

Margret van Dijk

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engelbert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schellekens
  • Bart Spoormakers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This