Graag wil ik even met u kort terugblikken op 2024. Want dat is een jaar geweest waarin veel is gebeurd, zowel voor als achter de schermen. Maar ook voor mij persoonlijk een bijzonder jaar, omdat ik dit mocht meemaken in de rol als uw ‘nieuwe’ voorzitter.
Even een paar highlights:
Neem bijvoorbeeld de werkzaamheden van het klusteam, die rondom het clubhuis, de boeiboorden mooi hebben afgewerkt en de bestuurskamer helemaal onder handen hebben genomen. Ook de baan lag er dit jaar prachtig bij, dus mocht je dit seizoen niet zo lekker hebben gegolfd dan lag dat aan de clubs of aan het eigen spel, want aan de baan kan het niet hebben gelegen. De dank voor het onderhouden van de baan moet vooral worden uitgesproken aan Herbert en zijn mannen van De Enk: ze hebben prachtig werk verricht in de baan. Herbert heeft in november het stokje overgedragen aan zijn nieuwe collega’s die het werk mogen gaan voortzetten.
We zijn ontzettend blij met onze baan en wij niet alleen, want we hebben dit jaar zeker 600 gasten van de Alliantiebanen mogen verwelkomen. Alsook veel nieuwe leden die zich graag bij ons willen aansluiten. Iets waar we erg trots op moeten zijn. Daarnaast hebben we als bestuur ook de opdracht gehad om niet één, maar twee nieuwe bestuursleden te werven, omdat onze penningmeester zijn taak heeft teruggegeven. Met meedenken van onze leden hebben we twee kandidaten die we straks met trots willen presenteren tijdens de Algemene Ledenvergadering.
Ook dan niet te vergeten zijn de vele wedstrijden die werden georganiseerd door de Weco. Zowel fun als competitieve wedstrijden die we vaak in het zonnetje hebben mogen spelen en waar prachtige prijzen mee zijn gewonnen. Helaas waren de competitieteams niet zo succesvol als het jaar ervoor, maar dat mag natuurlijk de pret niet drukken en ook komend jaar gaan ze er weer voor.
Voor mij was de President’s Cup in de lustrumweek natuurlijk wel de kers op de taart. Heerlijk om iedereen te zien die zijn best had gedaan om met een roze tint in de kleding de baan op te komen. En in het zonnetje met allen genieten van de baan en van prachtig golfspel. Of het Helmonds Open met de vele bezoekers die zich konden vergapen aan de strakke organisatie en de goede zorgen van onze vereniging in samenwerking met D’n Dimpel. Prachtige wedstrijden die samen met alle andere wedstrijden en activiteiten zorgen voor verbinding tussen de leden onderling.
Ik ben dan ook trots dat ik dit allemaal mag meemaken en mag leiden als uw voorzitter. Het gevoel dat ik had toen ik aan deze klus begon, is bevestigd. Wat is dit toch een fijne club mensen die allemaal vanuit betrokkenheid en welwillendheid het beste willen voor onze vereniging. Ook al wordt er soms wel eens geklaagd of gemopperd. Ach ja, dat hoort er nu eenmaal bij.
Ik kijk uit naar het komende jaar en de jaren die daarop volgen. Ik wens u allen een prachtig nieuw golfjaar!
Bjorn Houben

Sponsoren
- GW Storage
- Engelbert Obers
- Pete Norman
- Rijn Schellekens
- Bart Spoormakers
- Frans van den Heuvel