Een bijzondere Golfdag ORO/SWZ…

Door de Evergreen |
 30 juni 2025

Op 17 juni 2025 was weer de traditionele golfdag voor de deelnemers van ORO/SWZ. Deze dag is een bijzondere dag, want Loek van Poppel, de organisator van dit mooie evenement, houdt het voor gezien! Hij heeft dit bijna twintig jaar georganiseerd en steeds wist hij het goed te organiseren en financieel kloppend te houden. Hij geeft wel toe dat hij regelmatig wat schooiwerk moest verrichten om een en ander kloppend te krijgen. Het bestuur van de HGC ´Overbrug´ heeft nu de garantie afgegeven dat zij in de toekomst dit evenement blijft organiseren en alle kosten voor haar rekening zal nemen.

Het bestuur vindt het namelijk haar maatschappelijke plicht om dit mooie en zinvolle evenement in stand te houden. Loek heeft natuurlijk gebruik gemaakt van een groep vrijwilligers voor een drietal golfgerelateerde spelletjes op de putting-green, chipping-green en de driving range en dit waren: Inge van Melis, Marianne de Kimpe, Aljosa Studen, Hans Manders, René Stockx, Eugene Cosijn, Willy Giesbers, Ben van Lieshout en Arie de Vries.

Fotobijschrift:

Bij het afscheid van Loek van Poppel is niet voor elke vrijwilliger een geschenk gemaakt, maar heeft een van de deelnemers, Patrick van ORO, een prachtig schilderij gemaakt en dit werd aangeboden aan HGC ´Overbrug´ voor de jarenlange organisatie van dit mooie evenement.

Een reactie van de begeleidster Brigitte Nelissen-Koolen:

Het was weer een geweldige golfdag. Het weer zat mee, het eten en drinken was weer prima verzorgd en de deelnemers waren blij…heel blij! De rest van de week hebben verschillende mensen gezegd dat het een zo’n mooie dag was, dat ze hebben genoten en hopen dat zij volgend jaar weer mee te mogen. Nogmaals dank namens de deelnemers en natuurlijk ook de begeleiding! Want hoe bijzonder is het om tijdens je werkdag mee te mogen gaan als begeleiding van de golfdag? Geweldig kan ik je vertellen! Vanuit het verleden was de golfdag voor de deelnemers van SWZ/AC Helmond en sinds 2015 is SWZ ingetrokken bij ORO aan de van Speijklaan 71 voor de gezamenlijke dagbesteding.

Loek, geweldig bedankt voor jouw jarenlange bijdrage aan de leiding van HGC ´Overbrug´. Je hebt op overtuigende wijze jouw bestuurstaken verricht en duidelijk gemaakt dat besturen voor jouw geldt als een tweede natuur. Het ga je goed en blijf vooral gezond en nog veel golfplezier op onze mooie golfclub.

Redactie Evergreen,
Arie de Vries

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engelbert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schellekens
  • Bart Spoormakers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This