Businessclub standen

Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG)

Voor onze leden/speelgerechtigden hebben wij een Privacyreglement.

In het kader van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) worden door de gast/greenfeespeler aangegeven persoonsgegevens vastgelegd voor het inboeken in de wedstrijdadministratie. Deze persoonsgegevens worden weer verwijderd nadat zij niet langer benodigd zijn. Indien er in het kader van deelname aan wedstrijden (b.v. einduitslag of sfeerimpressie) foto’s gemaakt worden van deelnemers dan geeft de deelnemer bij deelname aan wedstrijden van de Sponsorcommissie of Bussinessclub op voorhand toestemming tot plaatsen van deze foto’s op de website, social media en/of het verenigingsblad  van HGC Overbrug.

Bij deelnemers jonger dan 16 jaar wordt een schriftelijke toestemmingsverklaring vereist door ouders of verzorgers.

BUSINESS COMPETITIE 2018 RANKING
TEAMSSPEELRONDES
1234567TOTAAL
1TALENTSCOUTZ022202202320107
2TECHNET BV20202219171519100
3GW LEIDINGTECHNIEK 120020021211799
4IJSLAND OP Z’N PUURST1918171618231896
5VAN HOUTGROEP WORLDWIDE 2190211915171894
6NICO BERKERS KANTOOREFFICIENCY 120016016202092
7BIEMANS BELASTINGGROEP BV818122118142091
8PUUR BOUWADVIES02116140231791
9RABOBANK 1523151211201888
10HAROTEX GORDIJNEN ATELIER211801215132188
11ERWIN DE KONING BEHEER BV18151820001788
12ADRIAANS BOUWGROEP 11419181515181686
13VAN HOUT GROEP WORLDWIDE 1131701818151886
14WESSELMAN ACCOUNTANTS 12014101511122586
15WESSELMAN ACCOUNTANTS 21115181420171384
16VEREENIGDE EFFECTEN COMPAGNIE130131913171880
17BREAK MANAGEMENT0017220201978
18VEKAH KOUDE EN WARMTETECHNIEK13181615015077
19DS4VASTGOED0172002317077
20KEMENADE DESIGN131616131501273
21GROEP 57000160200151970
22RABOBANK 21216019001663
23LIVERA DAMS1015191600060
24Aon200018002260
25SCHOOTEN ADVIES0020171012059
26VDE ADVISEURS015024018057
27BURGTBOUW013021002357
28VB&T BRANDBEVEILIGING & MILIEU 1180180001854
29ARROYO016001618050
30BPM SOFTWARE161500001849
31DE WIT BV 102100002142
32VAN DER MEIJS VASTGOED ONDERHOUD 100200190039
33HZ INDUSTRIAL00160002137
34STEEGA INTERIEURBOUW00221400036
35BOUWBEDRIJF F. ROOIJAKKERS BV00190001736
36NEWAYS 100000191736
37HELMOND PRECISIE15001700032
38ADRIAAN VAN DEN HEUVEL MAKELAARS01600016032
39SUNSHIELD00013018031
40BAKX-WAGENAAR15015000030
41GW LEIDINGTECHNIEK 20000020020
42IBAS BV0000190019
43IJSLAND OP Z’N PUURST 20000001818
44DE HOUTSE BAZAR0017000017
45ADRIAANS BOUWGROEP 21400000014
46GOORTS & COPPENS0000100010

Pin It on Pinterest

Door op deze site te blijven, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer info

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten