Afsluiting zomercompetitie Herenochtend

Door de Evergreen | 

31 oktober 2022

Donder­dag 27 oktober was het dan zover dat de zomer vaarwel werd gezegd. Ik heb, gezien het prach­tige weer, nog wel even getwij­feld of de zomer echt afge­lo­pen is. De Heren­com­mis­sie heeft blijk­baar magi­sche kwali­tei­ten om telkens het weer zo te beïnvloeden. 

Heel fijn om te weten dat we nu geen worst meer naar de Claris­sen in de Molen­straat hoeven te brengen, want die zijn er immers niet meer. We weten nu waar we wél moeten zijn.

Aan mij de eer om een stukje te schrij­ven als winnaar van de zomer­com­pe­ti­tie 18 holes 2022. Afge­lo­pen zomer zijn er 21 wedstrij­den gespeeld, waarbij van de beste 12 wedstrij­den het aantal punten bij elkaar wordt geteld. Voor mij de eerste keer in onge­veer 17 jaar dat ik als winnaar ben geëin­digd. Hart­stikke trots, ik behaalde 461 punten, een gemid­deld van 38,4 per wedstrijd. Mijn handi­cap is dan ook flink gezakt. Hoe beter het weer, hoe beter ik speelde. En het weer was afge­lo­pen zomer gewel­dig. Ook de flight waarin je speelt is erg belangrijk.

Ik wil dan ook mijn telkens inspi­re­rende flight­ge­no­ten bedan­ken voor hun goede gezel­schap. Ook de tips die ik heb gekre­gen te begin­nen in de winter: “Jan hou die neus naar beneden als je afslaat”. Nou dat deed wonde­ren (Theo harte­lijk dank voor jou tips).

De winnaars

Daar­naast ben ik wat meer gaan golfen. Maar dat weten jullie natuur­lijk al lang, oefenen, oefenen. Dat helpt ook. En ja natuur­lijk, ik heb alle wedstrij­den op één na mee gedaan (20 keer, dus). Hier­door heb ik de moge­lijk­heid aange­gre­pen om moge­lijk 8 scores te kunnen verbe­te­ren. Tip voor de andere deel­ne­mers met minder wedstrijd deel­na­mes: doe vaker mee).

Tweede werd Piet Koren­man, even­eens met een deel­name van 20 van de 21 wedstrij­den, profi­ciat Piet. Derde werd Hans Manders met een deel­name van 19 van de 21 wedstrij­den, profi­ciat Hans.

De dag werd afge­slo­ten met een smake­lijk drie­gan­gen diner in D’n Dimpel, uitste­kend verzorgd door de Gijs en zijn mede­wer­kers, waar­voor harte­lijk dank. Kortom voor mij is de Heren­och­tend heilig, leuk en gezel­lig, zolang ik kan zal ik er bij zijn.

Rest mij nog ons bestuur en de commis­sie van de Heren­och­tend harte­lijk te bedan­ken voor hun inzet en het orga­ni­se­ren van de donder­dag­och­tend-wedstrij­den, de opening van het seizoen, het voor­jaars­uitje, het najaars­uitje, de afslui­ting van het seizoen en de funwed­strij­den door het jaar heen.

Met golf­groe­ten,
Jan Meulendijks

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This