De Rijn Schellekens trofee

Door de Evergreen | 

17 juli 2025

Afge­lo­pen dinsdag stond de jaar­lijkse golf­strijd ‘De Rijn Schel­le­kens trofee’ weer op het programma. Rijn en Tony Schel­le­kens maken het dit jaar voor de 35e (!!) keer moge­lijk om te strij­den om de felbe­geerde wissel­be­ker. Super bedankt hier­voor Rijn en Tony en voor de mooie prijzen voor de winnaars!

Na de ontvangst met heer­lijke vlaai konden de Texas Scram­ble koppels de baan in, elke flight bestaande uit twee dames en twee heren. Al telde voor de eind­uit­slag de totaal­stand van de dames en de heren, ook werd binnen elke flight kritisch gekeken wie de voor­sprong nam. Ik mocht het strijd­perk betre­den met Rionne Obers en dat bleek zowel persoon­lijk als spor­tief de ultieme combi­na­tie. Ondanks de concur­ren­tie­strijd moedig­den onze flight­ge­no­ten Frank de Wit en Frank Raij­ma­kers ons en wij elkaar aan om het beste in onszelf naar boven te halen. Voor Rionne en mij resul­teerde dat in een fantas­ti­sche score en de dagwinst. Bij de heren wist het koppel Jef Hage­mans en Max Huig de dagwinst binnen te slepen.

Eerlijk is eerlijk, de dames waren dit jaar overall in topvorm. Al gaven de heren zich natuur­lijk niet zomaar gewon­nen. Er waren span­nende momen­ten, close calls en hier en daar een flinke drive die de dames de wenk­brau­wen deed fronsen. Maar de dames hielden stand! 

Toen alle scores binnen waren en de reken­mees­ters hun werk hadden gedaan, bleek dat de dames hadden gewon­nen. Een mooie foto van alle dames met de wissel­tro­fee én Rijn Schel­le­kens maakte het plaatje compleet.

De borrel, het frisje en de BBQ smaak­ten uitste­kend en we kunnen uitkij­ken naar volgend jaar. De heren zullen onge­twij­feld revan­che willen nemen, maar één ding is zeker: de dames zijn vast­be­ra­den om de trofee in huis te houden. Het was een dag vol spor­ti­vi­teit, span­ning en vooral veel plezier.

Margret van Dijk

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This