Gesprek met de sponsor VDNS

Door de Evergreen | 

7 septem­ber 2023

24 septem­ber Helmond Open. Wie gaat er met een splin­ter­nieuwe KIA Picanto naar huis? Aan tafel bij Frank van den Nieu­wen­huij­zen (62) blijkt al snel dat we hier te maken hebben met een enthou­si­aste onder­ne­mer met visie en ambitie.

Begon­nen in een klein auto­be­drijf in het centrum van Helmond spreek ik nu met hem op een locatie van 13.000 vier­kante meter over twee etages aan de auto­bou­le­vard Helmond. Met zes auto­mo­tive bedrij­ven en enkele deel­ne­min­gen heeft hij zo’n honderd werk­ne­mers en een omzet van bijna 100 miljoen. Kortom, een self­made man met visie en onder­ne­mings­kracht. Al dertig jaar een echte Helmondse onder­ne­ming, waarbij hij al die jaren zoveel moge­lijk samen­werkt met Helmondse bedrijven.

Ondernemingsvisie

Hij heeft zijn bedrijf opge­bouwd vanuit de visie van een totaal­con­cept: ‘alles onder één dak’. Hiermee wordt bedoeld dat alles op auto­ge­bied vanuit één locatie gebeurt . Zo verkoopt hij niet alleen nieuwe (VDNS) en gebruikte auto’s van alle merken (v.d. Nieu­wen­huij­zen Auto’s), maar heeft hij ook een eigen lease­maat­schap­pij (Brabant Auto­lease), een verze­ke­rings­por­te­feuille via Bovemij en een auto­scha­de­be­drijf (Auto­schade Helmond). Hij verkoopt auto’s in heel europa, ook via Inter­net, levert die op locatie via een eigen auto­trans­por­ter met een capa­ci­teit van vijf auto’s en heeft eigen afle­ver­spe­ci­a­lis­ten in dienst. Afge­lo­pen jaar heeft Auto­droom Helmond 3.000 auto’s verkocht, waarvan de helft occa­si­ons Zijn bekend­ste merken zijn KIA en Suzuki, waar­voor VDNS de offi­ci­ële dealer is.

Trots

Met terechte trots vertelt hij dat VDNS vorig jaar opnieuw is uitge­roe­pen tot Neder­landse KIA-dealer van het jaar. Ook behoorde hij tot de tien beste KIA-dealers van Europa. Het gaat daarbij niet alleen om aantal­len verko­pen, maar er ook om service, klant­vrien­de­lijk­heid, betrouw­baar­heid, inrich­ting van het bedrijf en finan­ci­ële stabi­li­teit. Eén op de vier nieuwe auto’s die in de regio Helmond worden verkocht komt van VDNS en v.d. Nieu­wen­huij­zen Auto’s.

Golf

Wat heeft Frank met onze mooie golf­sport? Zo op het oog niet zoveel. Van zijn drie kinde­ren, Niels (26), Sven (20) en Meike (18), is alleen Sven regel­ma­tig op onze accom­mo­da­tie te vinden. Zijn vrouw Marlies heeft wel het GVB, maar golft niet regel­ma­tig. Veel klanten en kennis­sen van Frank zijn lid van onze vere­ni­ging en, niet onbe­lang­rijk, het gezin Van den Nieu­we­huij­zen woont op een steen­worp van onze accom­mo­da­tie. Dus Frank heeft beloofd voor volgende zomer het GVB te gaan halen en Busi­ness Lid van onze club te worden.

De auto

Helmond Open 9‑holes wedstrijd op zondag 24 september a.s.

Het wordt zondag 24 septem­ber weer een span­nende dag. Dan vindt opnieuw, na twee corona jaren, de strijd plaats om het open Helmonds kampi­oen­schap golf. In een wedstrijd over negen holes, verdeeld over vier cate­go­rieën (jeugd en handi­caps), wordt gestre­den om deze felbe­geerde titel. Inschrij­ven is nog moge­lijk via de website van HGC ‘Overbrug’. Dit geldt zowel voor leden als niet-leden. En, ja hoor, dankzij Frank van den Nieu­wen­huij­zen is het ook weer moge­lijk om met een gloed­nieuwe KIA Picanto naar huis te gaan. Daar­voor moet je wel op hole 6 een hole-in-one slaan, oftewel met je eerste slag de bal in de hole slaan.

Dat kan ook jij zijn!!!

Redac­tie Evergreen

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This