Introductiewedstrijd nieuwe leden

Door de Evergreen | 

22 augus­tus 2022

Om te begin­nen feli­ci­teer ik Rietje van Moorsel, die met vlag en Dimpel deze wedstrijd heeft gewon­nen. Mijn marker Addo noteerde voor mij een vette streep op twee holes en ik sloeg drie ballen kwijt. Totaal niets vermoe­dend eindigde ik als ‘eerste man’, maar ruim­schoots achter Rietje.

Een gezellige middag

Addo vertelde mij dat hij de resul­ta­ten in het systeem had inge­voerd en dat deze uitslag eruit rolde? Hulde aan het systeem denk ik dan maar. Én 3 ballen (terug) gekre­gen. Het was een gezel­lige middag, die was gepland om om 18.00 uur te eindi­gen; het werd echter kwart over acht en dat zegt genoeg over de onder­linge sfeer.

De ontvangst was goed: koffie met wat lekkers. Veel handen van nieuwe leden en van vrij­wil­li­gers van HGC ‘Overbrug’ geschud. Even uitleg over aanvang van de wedstrijd en dan de baan in. Prach­tig weer om te spelen. Bijna twee en een half uur later de hele zwik weer binnen. Volop drank­jes en borrel­hap­pen (bitter­bal­len en gefri­tuurde garna­len). Praatje van Willy over onze club. Goed en duide­lijk! Geen vragen gesteld. Daarna de prijs­uit­rei­king door Addo.

Kortom een geslaagde acti­vi­teit die voor menig­een op een heel gezel­lige wijze is uitge­lo­pen.
Harte­lijk dank voor het orga­ni­se­ren hiervan,

Gé Raij­ma­kers

Welkomstbijeenkomst

We werden ontvan­gen met koffie/thee met gebak. Na een korte inlei­ding begon­nen we aan de wedstrijd. Ik zat in een heel gezel­lige flight met Willy Gies­bers, Frank van Meegen en Ingrid van de Ven. Het ging uitzon­der­lijk goed en uitein­de­lijk had ik de eerste prijs en Ingrid de tweede. Na de wedstrijd werd uitleg gegeven over de club met heel veel vrij­wil­li­gers, kregen we een lekker drankje en kwamen ook de bitter­bal­len voorbij. Al met al een zeer geslaagde middag met dank aan de organisatie.

Ik hoop nog vaak te spelen op deze leuke baan.
Groet­jes,

Rietje van Moorsel

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This