Jeugd start nieuw golfseizoen

Door de Evergreen | 

16 maart 2022

Op zondag 13 maart was de offi­ci­ële opening van het nieuwe golf­s­ei­zoen 2022. Voor jullie bete­kent dit dat we binnen­kort weer gaan begin­nen met de golfles­sen. De weke­lijkse golfles­sen (behalve in de school­va­kan­ties) zijn voor alle jeugd­le­den gratis.

Hope­lijk wordt het een mooi jaar waarin einde­lijk weer alles een beetje normaal is. Het lijkt erop dat de mensen niet meer zo ziek worden van corona en we mogen steeds meer zonder dat we steeds weer moeten testen; dat ziet er alvast goed uit.

Zoals jullie misschien al weten is Arthur Kleeven gestopt bij ons op de club en worden de golfles­sen nu alleen nog door Antoine de Blok gegeven. Eind vorig jaar is Ben van Lies­hout gestopt als lid van de Jeugd­com­mis­sie, maar we hebben er een leuke en gezel­lige dame voor in de plaats gekre­gen. Ze heet Ank de Voogd en ze is getrouwd met Addo. Samen hebben ze twee kinde­ren, Noor en Bob.

Op vrijdag 8 april begin­nen de golfles­sen en Antoine heeft hier­voor de volgende dagen en tijden gereserveerd:

  • Dinsdag van 16:00 tot 18:00,
  • Woens­dag van 15:00 tot 18:30,
  • Vrijdag van 16:00 tot 18:00 en
  • Zater­dag in overleg met Antoine

Diege­nen die aan de lessen willen meedoen kunnen dit door­ge­ven aan Antoine en jullie kunnen dan samen afspre­ken op welke dag en tijd je kunt gaan lessen. Er worden groep­jes gemaakt van 4 tot 6 jeugd­le­den en er zijn golf­clubs als je die nog niet hebt.

LET OP! Als je lessen wilt volgen dan graag vóór 1 april aanmelden bij Antoine !

Antoine is tele­fo­nisch of via e‑Mail te bereiken:
Tele­foon: 06–55-896 454
e‑Mail: ln.flogbdaobfsctd-146dc2@kolbedeniotna

Als je nog ergens vragen over hebt dan mag je altijd bellen of een mailtje sturen naar ln.gurbrevo-cghobfsctd-3698a2@eissimmocdguej.

Groet­jes en veel golfplezier,

Leon Buijs (tele­foon 06–54-693 970)
Ank de Voogd
Eric van de Kerkhof

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This