President’s Cup 2021

door de Evergreen | 15 juli 2021

Zondag 11 juli was het zover. Eén van de belang­rijk­ste wedstrij­den van het jaar kon worden gespeeld: de President’s Cup, de wedstrijd om het felbe­geerde blauwe jasje. Op een uitste­kend gepre­pa­reerde baan, onder uitste­kende weer­con­di­ties en in een gezel­lige sfeer streden 60 deel­ne­mers in een 18-holes wedstrijd een spor­tieve strijd. We waren samen de grote winnaar op deze topdag.

Blauwe jasje

Het was goed om te zien dat er ook vele nieuwe gezich­ten waren die aan deze wedstrijd deel­na­men. Goed ook om daarmee te laten zien dat onze club leeft als nooit tevoren. Ook was duide­lijk dat we een derge­lijke dag vorig jaar vaak hebben moeten missen. Niet overi­gens de wedstrijd om de President’s Cup. De winnaar van 2020, Fred Berkers, nam op waar­dige wijze afscheid van de titel en werd dit keer met een score van 36 punten verdien­ste­lijk achtste. Liefst negen spelers eindig­den met 36 punten of meer. Er werd dus gemid­deld zeer goed gescoord. Dit bleek ook uit het feit dat er maar liefst 18 birdies werden gesla­gen. Toch kon er na afloop maar één het door Fred Berkers uitge­reikte blauwe jasje ontvan­gen: Char­lotte Beek­velt-van Dijk was met veertig punten de terechte winnares.

Overige prijswinnaars

De longest bij de dames was voor Mari­ëlle Konings en bij de heren voor Tim Jonkman. De neary was voor Frans Hermans en de second neary voor Thomas Heling.

Char­lotte dankte ten slotte de wedstrijd­lei­ding voor de perfecte orga­ni­sa­tie en haar mede flight­ge­no­ten voor de stimu­le­rende manier van spelen, die haar dan ook het blauwe jasje opleverde.

De dag werd afge­slo­ten met een heer­lijke luxe barbe­cue, aange­bo­den door de voor­zit­ter van onze club Wim van de Westerlo. Het bleef nog lang gezel­lig op ons mooie zonover­go­ten terras. Weer een topdag kon worden bijge­schre­ven in onze clubhistorie.

Redac­tie Evergreen

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This