Wat ons verder nog ter ore kwam…

door de Evergreen | 1 juli 2021

Wat ons verder ter ore is gekomen…

Het vast­leg­gen van start­tij­den gebeurt in E‑Golf4U en dan wordt er een vaste start­tijd gere­ser­veerd voor jezelf en even­tu­ele mede­le­den of gasten. Het is natuur­lijk ook de bedoe­ling om daad­wer­ke­lijk gebruik te maken van die gere­ser­veerde start­tijd en het is ook goed zicht­baar voor wie het bestemd is. Helaas blijkt vaak dat een aantal golfers wegblijft zonder kennis­ge­ving en dan een plaats blok­keert voor andere golfers. Niet alleen slordig/nalatig naar de leden van onze golf­club toe, maar ook naar greenfeespelers!

Dus als je bent verhin­derd, meld dan tijdig af bij de caddie­mas­ter op 06–45-598 126 of verwij­der zelf de reser­ve­ring op de website.

Familiebezoek

Fred Berkers trekt zijn stoute schoenen uit…

Tijdens de tweede ronde van Stro­ke­play Club­kam­pi­oen­schap­pen sloeg Fred zijn afslag op hole 6 op de rand van water en zand. Zonder twijfel trok Fred zijn schoe­nen uit om de bal op het droge te krijgen. Met enkele slagen en een nat pak kwamen bal en Fred uit het water om daarna de wedstrijd voort te zetten.

Spelen met drivingrange ballen

  • Is het U opge­val­len dat er de laatste tijd weer meer driving range ballen worden gevon­den, met name in de water­par­tijen. Het is een compli­ment voor de kwali­teit van deze ballen. Maar het is verbo­den om met deze ballen in de baan te spelen. Natuur­lijk doen onze leden dat niet, maar toch is het goed daar met elkaar eens goed op te letten. Tijdens wedstrij­den worden spelers met driving range ballen gediskwalificeerd!
  • Roken verbo­den
  • Roken in de baan is sedert begin dit jaar verbo­den. Zoals we weten behoren ook de loop­pa­den naar de verschil­lende holes tot de baan. Het is dan ook verbo­den en kinder­ach­tig om dit te beschou­wen als open­bare weg en daar (stiekem) te roken. Hope­lijk ziet het bestuur hier ook op toe en zal op weg naar een “rook­vrije gene­ra­tie” hier gepast tegen worden opgetreden.
  • Is het U ook opge­val­len dat wij veel lente­ge­luk­jes hebben kunnen waar­ne­men op onze accom­mo­da­tie? (zie foto water­hoen­tjes familiebezoek)

De redac­tie van Evergreen

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This