WHS komt met rasse schreden dichterbij

door de Evergreen | 28 januari 2021

Hoewel het World Handi­cap System pas vanaf 1 maart as. opera­ti­o­neel is, kun je nu al zien wat je nieuwe WHS handi­cap wordt. Tot eind febru­ari is het een test­fase en kunnen er nog wijzi­gin­gen komen. De nieuwe handi­cap wordt, op basis van alle scores vanaf 1 januari 2016, met een inge­wik­kelde bere­ke­ning door de NGF bepaald. 

De spelers van onze club met een EGA-handi­cap tussen 20 en 32 stijgen gemid­deld meer dan 2,5 punt. De leden met een handi­cap lager dan 20 stijgen gemid­deld 1,5 punt en bij spelers met een handi­cap hoger dan 32, komen stij­gin­gen van 5 punten of meer regel­ma­tig voor.

Wij hebben van de leden, die in de afge­lo­pen twee jaar meer dan 20 kaarten hebben inge­le­verd, de afwij­kende handi­caps beoor­deeld. Niet altijd waren de inge­voerde kaarten goed verwerkt, maar dit hebben wij gecor­ri­geerd. Op de website onder ‘mijn profiel’ kun je je nieuwe handi­cap met bijbe­ho­rende dagge­mid­del­den zien.

Dagge­mid­del­den

In de afge­lo­pen jaren heeft de helft van de leden meer dan 20 quali­fying kaarten inge­le­verd. Deze leden hebben, behou­dens enkele uitzon­de­rin­gen, een WHS handi­cap die bij het spel­ni­veau past. Bij meer dan 10 kaarten per jaar krijg je een betere weer­spie­ge­ling van je spel­ni­veau. Dit is een goede reden om vanaf maart quali­fying kaarten te gaan lopen.

Heb je vragen laat het ons weten via ln.gurbrevo-cghobfsctd-231d38@ocerah. Wil je meer weten? Kijk ook op ngf​.nl/whs.

Hareco

Sponsoren

  • GW Storage
  • Engel­bert Obers
  • Pete Norman
  • Rijn Schel­le­kens
  • Bart Spoor­ma­kers
  • Frans van den Heuvel

Pin It on Pinterest

Share This